Sponsorzy i partnerzy

Zwycięskie Mikołajki!

1 i 2 grudnia 2018 roku na hali w Tarnowskich Górach odbył się V Międzynarodowy Turniej Mikołajkowy. Startowali w nim zawodnicy z Austrii, Polski, Armenii i Białorusi w kategoriach U-10 oraz U-12. Nasi laskarze po raz kolejny przywieźli ze sobą złoto, wygrywając rozgrywki w kategorii U-12. 

Nasi sportowcy startowali w dwóch kategoriach wiekowych U-10 i U-12 w obu przypadkach byliśmy młodsi od naszych rywali. 
Dla wszystkich laskarzy możliwość grania przeciwko innym klubom z innych krajów było ciekawym doznaniem, a także cenną lekcją. Dzieciaki w kategorii U-10 walczyły dzielnie i nie poddawały się do końca, z czego mogą być dumne, tak jak dumni są trenerzy, którzy mogli na spokojnie przeanalizować występy i wyciągnąć wnioski w dalszym trenowaniu przyszłych sportowców. Po udanym pierwszym dniu nasi zawodnicy mieli szansę zagrać w finale turnieju w kategorii U-12 z drużyną LUKS Jedynka z Miasteczka Śląskiego, pokonując przeciwnika 1:0. 

Kilku zawodników już zostało zauważonych przez sztab szkoleniowy Kadry Śląska i będą mieć możliwość wspólnego wyjazdu na obóz gdzie będą trenować wspólnie ze starszymi kolegami. Weekend pełen wrażeń możemy zaliczyć do bardzo udanych. 

Najlepszym zawodnikiem w starszej drużynie został Szymon Suliga zaś w młodszej drużynie Jacek Pniok. 

Sponsorzy i partnerzy