Sponsorzy i partnerzy

Nie ma jak w domu!

23 i 24 marca 2019 roku w Cieszynie na Hali Uniwersytetu Śląskiego odbyły się ostatnie turnieje w ramach Halowych Mistrzostw Śląska. W sobotę mecze rozegrali zawodnicy U-10, a w niedzielę U-14, którzy zyskali tytuł Wicemistrza Śląska. 

Pierwszego dnia najmłodsi laskarze rozegrali cztery fantastyczne mecze, z każdego z nich nasza drużyna wyszła zwycięsko. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale, ponieważ liczyła się głównie dobra zabawa.

W niedzielę natomiast mecze rozgrywała starsza drużyna, wygrywając wszystkie mecze. Nie zawiedli zgromadzonych na trybunach kibiców dając kapitalne widowisko i dostarczając niezapomnianych emocji. Wchodzili do gry z piątego miejsca, ale nie dali szans żadnemu z rywali, wygrywając kolejno z gliwickim Kolejarzem 2 11:0, z Orlętami z Sosnowca 1:0, z Ósemką z Tarnowskich Gór 6:1 i z HKS 1 z Siemianowic Śląskich 2:0. Wiedzieli, że to gra o wszystko i muszą zagrać na miarę swoich wielkich możliwości żeby znaleźć się na podium. Cały turniej grali doskonale ze sobą współpracując i wspierając się w każdej akcji. Niestety wyniki z poprzedniego, słabo rozegranego turnieju spowodowały, że minimalnie przegrali walkę o mistrzostwo z pozostającą cały czas w czołówce LUKS Jedynką z Miasteczka Śląskiego i zakończyli rozgrywki halowe z tytułem wicemistrza Śląska. Brązowy medal zdobył siemianowicki HKS 1. 

Dziękujemy również OX.PL za fotorelację! 

Sponsorzy i partnerzy