Sponsorzy i partnerzy

Emocjonująca Niedziela!

Za drużyną U-12 emocjonująca niedziela w Tarnowskich Górach. Mimo trudności 3 mecze wygrane w pięknym stylu, tylko 1 przegrany po walce do końca.

Najlepiej te emocje odda komentarz trenera, który przeżywał je równie mocno jak cała drużyna i towarzyszący dzieciakom rodzice:
„To był fantastyczny dzień zawodów. Zaczęło się źle i mogło się wydawać iż w nerwach zjem samego siebie, ale całe szczęście chłopaki ok a drużyna widząc iż nie może liczyć na starszych kolegów stanęła na wysokości zadania i walczyła do samego końca w każdym meczu. Nawet przegrywając z Sosnowcem 6-1 gdzie pozostało 2min, potrafili walczyć o każdą piłkę jak by się co najmniej mecz zaczął. Kolejne dwa spotkania pomimo ogromnego zmęczenia zdobyli przewagę, którą utrzymali do samego końca. Serce do walki mieli i to im dało siłę. Raz jeszcze gratuluję wszystkim zawodnikom za wkład jaki włożyli w każde spotkanie. Za serce które ofiarowali w każdy mecz. Za siły które zostawiliśmy w każdej minucie. Jak również rodzicom i Gabrieli za doping w każdej sytuacji naszej Drużynie. 

 

 

 

Sponsorzy i partnerzy